Přenosný reproduktor JVC XS-E114G, šedý
Насладете се на максимална свобода
Възпроизвеждайте вашата музика навсякъде с преносимия безжичен високоговорител JVC XS-E114G. Мощният звук, съчетан със стилни светодиодни ефекти, създава съвършено шоу. Направете сдвояване на високоговорителя с вашия смартфон чрез технологията Блутут (Bluetooth) и партито може да започне.
С високоговорителя JVC не сте ограничени само до любимите си плейлисти. Ще оцените и великолепния му звук, слушайки подкасти, аудиокниги или радиостанции, даже по време на входящи телефонни обаждания, които можете лесно да приемете, ползвайки бутона на високоговорителя.

Ако имате два от тези високоговорители, можете лесно да ги свържете в стерео режим, ползвайки технологията True Wireless Stereo (TWS) - Истинско безжично стерео. След това и двата ще възпроизвеждат едно и също съдържание в стерео режим – единият като левия канал, другият като десния – което ви дава по-мощен и завладяващ звук.
Водоустойчивостта IPX6 осигурява солидна защита, така че можете да се наслаждавате на музиката си в банята или край басейна, без да бъдете прекъсвани от влажност или лек дъжд.
Преносимият високоговорител е снабден с вградена 3.7 V Li-ion батерия и благодарение на капацитета й от 2000 mAh разполагате с 12 часа забавление без прекъсване. Когато батерията се изтощи, просто я презаредете през съединителя USB-C.

Функции
- Безжично Bluetooth поточно възпроизвеждане на звука
- IPX6 водоустойчивост
- LED (светодиодни) светлинни ефекти
- USB вход
- Възпроизвеждане на MP3
- FM (УКВ) радио
- TWS – True Wireless Stereo (Истинско безжично стерео)
- Акумулаторна батерия
Спецификации
- Bluetooth версия: V5.3
- Време за работа на батерия: 12 h
- Вградена презареждаема Li-ion батерия: 3.7 V / 2000 mAh
- USB: макс. 32 GB (FAT32)
- Съединител за зареждане: USB-C
- FM (УКВ) честота: 87,5 – 108 MHz
- Честотен диапазон: 140 Hz – 18 kHz
- Изходна мощност: 5 W
Съдържание на доставката
- Високоговорител
- Кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Техническа спецификация:
| Width | 10.5 cm |
| Width | 11.0 cm |
| Ефективност | 5 W |
| Height | 13.5 cm |
| Живот на батерията | 12 hod. |
| Height | 7.5 cm |
| Depth | 5.0 cm |
| Depth | 6.0 cm |
| Weight | 0.22 kg |
| Kapacita baterie | 3,7 V / 2000 mAh |
| Weight | 0.30 kg |
| УКВ (FM) радио | да |
| Издръжливост | IPX6 |
| Вход AUX IN (аудио) | Не |
| Безжична връзка | Bluetooth |
| USB за възпроизвеждане на музика | да |
| Приемане на телефонни обаждания | да |
| Обозначаване на връзката BT | XS-E114 |
| True Wireless Stereo | да |
| Поддръжка за зареждане на мобилен телефон | Не |
| Честотен диапазон от | 140 Hz |
| Честотен диапазон до | 18000 Hz |
| Възпроизвеждани аудио формати | MP3 |
| Druh reproduktoru | přenosný reproduktor |
| Специфични функции | Не |
| Размер | 9.8 cm |
| Захранване | Вградена батерия |
| Цвят | šedá |
| Amazon Alexa | Не |
| Apple HomeKit | Не |
| Google Home | Не |
| Собствена система | Не |
Изтегли
- Obrázek k popisu
- Качество на печат
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Инструкция за употреба BG
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu