Техническа спецификация:
| Width | 88.0 cm |
| Width | 67.7 cm |
| Height | 32.0 cm |
| Height | 42.2 cm |
| Depth | 28.0 cm |
| Обща RMS мощност | 100 W |
| Depth | 31.6 cm |
| Weight | 10.50 kg |
| Тунер | Дигитален |
| Weight | 12.10 kg |
| Дължина на вълната | FM |
| Wi-Fi | Не |
| Интернет радио | Не |
| Multiroom | Не |
| USB | да |
| Bluetooth | да |
| Обозначаване на връзката BT | MX-E325B-DAB |
| Изход за слушалки | Не |
| RDS tuner | да |
| Автоматично настройване | да |
| Медия за възпроизвеждане | USB, CD устройство, Вход AUX |
| Формати за възпроизвеждане | MP3 |
| Един вид Hi-Fi | minisystém |
| Часовник | Не |
| Микрофонен вход | да |
| будилник | Не |
| AUX вход | да |
| HDMI | Не |
| LCD дисплей | да |
| Захранване | мрежа |
| Цвят | черен |
Изтегли
- Obrázek k popisu
- Инструкция за употреба BG
- Качество на печат
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu
- Obrázek k popisu