Техническа спецификация:
| Width | 54.0 cm |
| Ефективност | 80 W |
| Width | 20.4 cm |
| Живот на батерията | 18 hod. |
| Height | 30.5 cm |
| Height | 27.3 cm |
| Depth | 49.6 cm |
| Depth | 24.2 cm |
| Weight | 5.18 kg |
| Kapacita baterie | 7,2 V / 10 400 mAh |
| Weight | 5.16 kg |
| Захранване | Вградена батерия |
| УКВ (FM) радио | Не |
| Издръжливост | IPX6 |
| Вход AUX IN (аудио) | да |
| Безжична връзка | Bluetooth |
| USB за възпроизвеждане на музика | да |
| Приемане на телефонни обаждания | да |
| True Wireless Stereo | да |
| Честотен диапазон от | 45 Hz |
| Поддръжка за зареждане на мобилен телефон | да |
| Честотен диапазон до | 20000 Hz |
| Възпроизвеждани аудио формати | MP3 |
| Doporučená kategorie | běžný uživatel |
| Druh reproduktoru | přenosný reproduktor |
| Специфични функции | Не |
| Размер | 49.6 cm |
| Обозначаване на връзката BT | XS-E934B |
| Цвят | черен |
| Amazon Alexa | Не |
| Apple HomeKit | Не |
| Google Home | Не |
| Собствена система | Не |