Техническа спецификация:
| Width | 11.2 cm |
| Ефективност | 20 W |
| Width | 9.1 cm |
| Height | 11.2 cm |
| Живот на батерията | 11 hod. |
| Height | 9.1 cm |
| Depth | 24.3 cm |
| Depth | 26.3 cm |
| Weight | 0.80 kg |
| Kapacita baterie | 3,7 V / 4000 mAh |
| Weight | 0.99 kg |
| Захранване | Вградена батерия |
| УКВ (FM) радио | Не |
| Издръжливост | IPX5 |
| Вход AUX IN (аудио) | да |
| USB за възпроизвеждане на музика | да |
| Безжична връзка | Bluetooth |
| Приемане на телефонни обаждания | да |
| True Wireless Stereo | да |
| Поддръжка за зареждане на мобилен телефон | Не |
| Честотен диапазон от | 80 Hz |
| Честотен диапазон до | 20000 Hz |
| Druh reproduktoru | přenosný reproduktor |
| Специфични функции | Не |
| Размер | 24 cm |
| Обозначаване на връзката BT | XS-E325B |
| Цвят | черен |
| Amazon Alexa | Не |
| Apple HomeKit | Не |
| Google Home | Не |
| Собствена система | Не |