Техническа спецификация:
| Width | 36.0 cm |
| Width | 44.0 cm |
| Height | 21.3 cm |
| Height | 23.5 cm |
| Depth | 30.5 cm |
| Depth | 21.5 cm |
| Обща RMS мощност | 30 W |
| Weight | 4.80 kg |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Weight | 4.95 kg |
| Медия за възпроизвеждане | USB, CD устройство, Вход AUX |
| Wi-Fi | Не |
| Multiroom | Не |
| Формати за възпроизвеждане | MP3 |
| Тунер | Дигитален |
| Дължина на вълната | FM |
| USB | да |
| ASA (Automatic Safety Alert) | Не |
| Часовник | да |
| RDS tuner | да |
| будилник | да |
| LCD дисплей | да |
| Автоматично настройване | да |
| Един вид Hi-Fi | микро система |
| Микрофонен вход | Не |
| AUX вход | да |
| Интернет радио | Не |
| HDMI | Не |
| Обозначаване на връзката BT | UX-E225B |
| Bluetooth | да |
| Изход за слушалки | да |
| Цвят | черен |