| Width | 48.9 cm |
| Width | 77.5 cm |
| Height | 28.0 cm |
| Height | 50.4 cm |
| Depth | 32.4 cm |
| Depth | 28.0 cm |
| Обща RMS мощност | 100 W |
| Weight | 12.67 kg |
| Weight | 11.00 kg |
| Захранване | мрежа |
| Медия за възпроизвеждане | USB, CD устройство, Вход AUX |
| Wi-Fi | да |
| Multiroom | Не |
| Формати за възпроизвеждане | MP3 |
| Тунер | Дигитален DAB+, internetové rádio |
| Дължина на вълната | FM, DAB+ |
| ASA (Automatic Safety Alert) | Не |
| USB | да |
| RDS tuner | да |
| Часовник | да |
| будилник | да |
| Автоматично настройване | да |
| LCD дисплей | да |
| Един вид Hi-Fi | микро система |
| Микрофонен вход | Не |
| AUX вход | да |
| Интернет радио | да |
| HDMI | Не |
| Обозначаване на връзката BT | MX-E455 |
| Bluetooth | да |
| Изход за слушалки | да |
| Цвят | черен |
| Специфични функции | Spotify Connect |